En büyük hediye sitesi hangisidir? 

‘Büyük’ sözü bize, çoğu zaman en iyiyi çağrıştırıyor. Belki de öyledir fakat her zaman değil. Çok sevip kalbini, sevgisini ya da ilgisini kazanmak istediğiniz kişinin belki de yalnızca modunu güzelleştirmek istediğiniz kişinin sizden aldığı hediyeyi, diğerleriyle kıyaslayamayacak kadar özel görsün istiyorsanız Türkiye’nin en ilgi çekici hediye platformu bodo.com’u keşfedin deriz! Binlerce değil belki de milyonlarca birbirine benzer ürünün bulunduğu, günlerinizi harcayıp akla yatkın tek bir hediye bulamadığınız denenmiş mağazalar yerine sizi, hayatta henüz denemediğiniz pek çok etkileyici etkinliğe, geziye, eğitime, dinlenceye çağıran bodo’ya kulak verin. bodo, insanların dışa dönük özellikleriyle seçme şansınız bulunan deneyim hediyeleri ile onlar için en büyük mutluluğu yaratmanıza olanak sunar. O renkten nefret mi eder sever mi? Duvarına asma şansı var mı? Ya bu mutfaktan hoşlanmıyorsa diye kafanızda onlarca soru işareti bırakırken verdiğiniz kişinin hayatında büyük etkiler bırakmamasından şikayet ettiğiniz sıradan hediyelikleri ikinci plana atalım.

En orijinal hediye sitesi

Birbirimizi şaşırtmak, internet videoları ile bile günden güne zorlaşırken aldığımız hediyeyle çok daha zor hale geldi. Ancak bodo.com var ve onun hangi hediyesini almış olursanız olun sadece hediye stiliyle bile tüm alıcılarını etkilemeyi başarıyor. Kutudan bir oyuncak dinazor daha çıkmasını bekleyen oğlunuzdan, kozmetik ürün bekleyen eşinize kadar herkes bu orijinal değişimden olumlu etkilenecek! Kategori başlıklarında bile eğlenceye davet eden bodo.com’un anlaşmalı ortakları, sundukları hizmetlerden yeterince tatminiyet yaşayabilmeniz adına online mağazadan randevu alıp ödemeyi hediye kartındaki ödeme koduyla yapma imkanı tanıyor. Üstelik bu sitede gördüğünüz tüm hediyelerin resimleri, deneyimin gerçekleştiği mekanlarda ve size sunulacak hizmet kalitesinde, göründüğü gibi gerçekliği yansıtıyor. Siteye eklenmeden önce içiniz rahat olsun diye kendi ekibiyle denenen hizmetler, aynı gün çekilen fotoğraflar ve yazılı bilgilendirmeler ile sunuluyor.

 

En orijinal hediye fikirleri

Kısmen ilgilenip bu fiyata bu olur mu, dediğiniz o alışverişlere bodo sayesinde veda edebilirsiniz. İçinize gerçekten sinerek, onun buna bayılacağından emin olduğunuz üstüne üstlük sıra dışı konseptiyle de her detayından söz ettirecek orijinal bodo deneyimlerine kısaca göz atalım! ‘’Enduro Sürüşü’’: engebeli arazide, iki tekerleğin üzerinde, tüm cesaretinizi ortaya koyun. ‘’Yatta Gün Batımı’’: daima olup nadir yakaladığımız gün batımına neden bu kez plan yapmayasınız? ‘’Kahve Masajı’’: faydalarını duyduğunuzdan beri denemek istediğinizi biliyoruz, hadi daha fazla beklemeyin. ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’: gökyüzüne havalanmadan uçuş korkusunu yenmenin üstüne kaliteli bir eğlencenin bodo şekli! ‘’İki Kişi için Pizza Yapım Dersi’’: asırlardır süregelen bu İtalyan lezzettinin, üstatlarından tüm inceliklerini öğrenip uygulayabilirsiniz. ‘’İki Çocuk için Trambolin Parkı’’: çocukları unuttuklarını sanmayın, tek başlarına yahut aileleriyle birlikte bu gibi eğlenerek tadını çıkarabilecekleri pek çok deneyim burada. bodo ile zamanı en güzel anlarla doldurduğunuzdan, durmasını istemezsiniz.