Bebeğiniz İçin Hastane Çıkış Setleriniz Hazır mı?

hastane çıkış seti

O gün geldi çattı! Tatlı heyecanlar, korkular, özlem ve sonunda doğumun olduğu gün. Her anne babanın heyecanla beklediği ve birçok hazırlık yapıp bebeği için en iyi ortamı hazırladığı hamileliğin bitişiyle birlikte yeni bir süreç başlar. Hem anne hem de baba hamilelik dönemi boyunca bebekleri için çeşitli hazırlıklar yapar ve her şey tam ve kusursuz olsun isterler. Bebek odası, tulumlar, oyuncaklar, zıbınlar vb. Liste böyle uzar gider. Peki hastane çıkış seti ve anne için lohusa takımları hazır mı? Dünyanın en güzel hissiniz anne baba olduğu söylenir. Bu güzel hissi yaşarken ebeveynlerin bebekleri için mükemmel ortamı yaratma çabasını anlamak güç değil. Hastane çıkış seti konusunda yine mükemmeli arayan ebeveynler için isimli bebek seti hastane çıkış seti için özel bir seçenek gibi duruyor. İsme özel bebek seti tamamıyla sizin bebeğiniz için hazırlanır. Böylesine özel bir günden geriye mutlu anlarınızın ve fotoğraflarınızın yanı sıra isme özel bebek seti ve onun güzel kokusu kalır.

Hastane Çıkış Seti İçerisinde Neler Olmalı?

Bebeğinizle kavuştunuz ve artık eve üç kişi olarak dönme vakti geldi çattı! Peki hastane çıkış seti ya da çantanız hazır mı? Öncelikle Doğum sonrası bayanların ihtiyaç duyacakları lohusa pijama , gecelik ve daha sonra bebek setleri olacaktır.
Konuyu biraz daha açarsak;
Hastane çıkış seti içerisinde olması gerekenleri kaleme almamız gerekirse işe yeni doğan bebek bezi almakla başlayabilirsiniz. Islak mendil, zıbın, tulum, çorap, eldiven, başlık, battaniye ve havlu olmazsa olmazlarınız olacaktır. Bunları ayrı ayrı hazırlayabilir ya da güvendiğiniz markalardan bebeğiniz için isme özel bebek seti ya da isimli bebek seti hazırlatabilirsiniz. Bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığı ilk gününde ona özel hazırlanmış isimli bebek seti ile kucağınıza aldığınız o anı hiç unutamayacaksınız. Bebekleri söz konusu olunca anneler her zaman dikkatlidirler fakat kendilerini ihmal edebilirler. Annenin çantasında olması gerekenler lohusa gecelik takımı, çorap, terlik ve iç çamaşırı gibi genel ihtiyaçlardır. Vücudunu sıcak tutacak, hijyenik şeyler kullanılması ve en önemlisi anneyi rahat hissettirmeleridir. Hastane çıkış seti, anne ve bebeğin temel ihtiyaçlarına uygun ve temiz ürünlerden hazırlanmalıdır.