Çocuk Ekle

Anasayfa
Çocuk Ekleme
 

Çocuğunuzun gelişim seviyesini görmek ve aktivitelere ulaşmak için hemen çocuğunuzu ekleyin.

Üyelik Sözleşmesini okudum kabul ediyorum.

ÇocukluDünya tarafından bana özel gönderilecek ticari elektronik iletileri almak istiyorum.

Çocuk Aktiviteleri

Çocuk aktiviteleri ile çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Çocuğunuzun gelişim seviyesi ne olursa olsun ÇocukluDünya'nın çocuğunuza özel aktivitelerle çocuğunuzun gelişimini daha ileri götürebilirsiniz. Çocuklar için aktivite nefes almak gibidir, doğru zamanda doğru etkinlikler ile çocuğunuzun gelişimine en üst seviyesine ulaştırabilirsiniz.

Çocuğumla nasıl kaliteli zaman geçirebilirim? Çocuğumun yaşına uygun hangi aktiviteleri yapmalıyım? 0-12 ay bebekler için aktivite tavsiyeleri nelerdir? 1 yaş çocuklarına uygun hangi aktiviteler var?

2 yaş çocuğu için aktiviteler nelerdir? 3 yaş zeka oyunları? 4 yaşında çocuğumla evde hangi aktiviteleri yapabilirim? 5 yaşındaki çocuğumla hangi eğitici aktiviteleri beraber yapabiliriz? 6 yaşındaki çocuklara uygun beyin geliştirici aktiviteler hangileridir? Sorularına siz de cevap arıyorsanız, hemen ÇocukluDünya'ya giriş yapın. Gelişim seviyesi belirleyici soruları cevapladıktan sonra hemen çocuğunuza özel geliştirici aktiviteler önerelim.

Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X