Hakkımızda | Çocuklu Dünya
 

Hakkımızda

Çocuklarının mutlu, sağlıklı, özgüvenli, kendi ve çevresi ile barışık bir birey olması için elinden geleni yapmak isteyen ailelere destek olmak için yola çıktık.
Anasayfa
Hakkımızda

0-6 yaşa odaklandık çünkü...

Beyin gelişiminin %75’i bu dönemde tamamlanır. Algılama ve öğrenme çok hızlıdır. Öğrenme, beyin hücrelerinin uyarılması ile gerçekleşir. Uyarılan beyin hücreleri çoğalır, kalıcı olur. Etkileşim ve aktiviteler öğrenmeyi tetikler.

Bu dönemdeki katkı çocuk gelişiminde büyük fark yaratabilir.

Nasıl?

  • Çocuklar bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal alanlarda gelişim gösterirler. Her çocuğun gelişimi kendine özel bir seyirde gerçekleşir. ÇocukluDünya’nın 0-6 yaş çocuklarının tüm gelişim alanları için ayrı ayrı hazırladığı sorular yardımı ile çocuğunuzun gelişim seviyesini belirleyebilmek kolaydır. ÇocukluDünya çocuğunuzun gelişim seviyesine uygun, ona özel bir aktivite programı önerir.Çocuğunuzla yapacağınız aktivitelerle hem birlikte eğlenmiş, hem de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmuş olursunuz.

ÇocukluDünya aktivitelerini çocukları ile düzenli olarak uygulayan aileler…

  • Çocuklarını daha iyi tanıma şansına sahip olurlar.Çocuklarını iyi tanıyan aileler onların gelişimleri için uygun ortamı daha kolay hazırlarlar.İlgili anne ve babalar tarafından, mutlu ve huzurlu bir ortamda eğitilen çocuklar, potansiyellerine daha kolay ulaşabilirler.
 
Üye olup, Haftalık Programımızı uyguladığınızda,
14 gün içinde çocuğunuzdaki değişimi fark edeceksiniz.
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X