Ahtapot Eğlence Merkezi - Çocuklar için Mekanlar | Çocuklu Dünya
 

Ahtapot Eğlence Merkezi

Ahtapot Eğlence Merkezi
Ahtapot Eğlence Merkezi
Ahtapot Eğlence Merkezi
Ahtapot Eğlence Merkezi
Ahtapot Eğlence Merkezi
Ahtapot Eğlence Merkezi
Ahtapot Eğlence Merkezi
Ahtapot Eğlence Merkezi

Ahtapot Eğlence Merkezi 2006 yılında ADANA’da kurulmuştur. Deneyimli ekibiyle sektöründe lider olmayı hedeflemektedir. Çocuk gelişim ve çocuk oyun alanları ile ilgili her zaman ilkleri yapmaya hedeflemiştir.

Türkiye’de ilk olarak Softplay oyun alanı ve çocuk gelişimi aktivitelerini tek çatı altında toplayarak hizmetlerine devam etmektedir. Özenle seçilen oyuncaklar ve çocuk gelişimini destekleyen aktiviteler ile çocukların kaliteli vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Son dönemde teknolojik alt yapısını güçlendirerek oyun alanındaki tüm ihtiyaçlara cevap veren emanet sistemi yazılımını tüm şubelerinde kullanmaktadır. Bizler Çocuklarımızın eğlenirken hem öğrenmesi hem de sosyalleşmesini amaçlıyoruz.

İçeride çocukların iyi ve kaliteli vakit geçirmesi için resim çalışmaları, kum boyama, cam boyama, kukla yapımı, hamur yapımı, kesme-yapıştırma ve çocuk gelişimini destekleyici oyunlar düzenlenmektedir. Ayrıca oyun parkındaki özenle seçilmiş oyuncaklar sayesinde çocuklar fiziksel, duygusal ve bilişsel gelişimini kısıt olmadan geliştirebilmektedir. Çocukların özel günlerinde belli saat aralıklarında doğum günü partileri gibi özel hizmetlerde verilmektedir.

Emanet sistemli çocuk gelişim alanı için sistemin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özel bir yazılım ile velilerin ve çocukların kaydı alınarak içeriye giriş yapılmaktadır. Emanet sistemi 1-7 yaş aralığındaki çocuklar için geçerlidir. Çocuğu teslim eden kişinin ve çocuğun öncelikle geldiklerinde resimleri çekilir ve sisteme tüm iletişim bilgileri kaydedilir. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra çocuğun kaç dakika kalacağı ve kardeşiyle gelmişse hangi paketten yararlanacağı sisteme girilir. Çocuğa verilen akıllı bileklikler sayesinde çocuk turnikeden geçiş yapar ve süresi başlar. Ebeveyn ister çocukla içeride birebir vakit geçirir isterse de çocuk gelişim uzmanı çalışanlarımıza birebir vakit geçirmeleri için görevliye teslim ederek alandan ayrılabilir.

Yorumlar

Üye olup, Haftalık Programımızı uyguladığınızda,
14 gün içinde çocuğunuzdaki değişimi fark etmezseniz ücretinizi iade ediyoruz.
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X