Gymboree Adana - Çocuklar için Mekanlar | Çocuklu Dünya
 

Gymboree Adana

Gymboree Adana
Gymboree Adana
Gymboree Adana
Gymboree Adana
Gymboree Adana
Gymboree Adana
Gymboree Adana
Gymboree Adana

Gymboree Adana çocukların fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimlerine adanmış programlarıyla, anne ve babalara, çocuklarının gelişiminde destek olmaktadır. Her Gymboree Adana sınıfı, çocuğunuzun yaşına uygun seviyedeöğrenmesine destek olacak aktivitelerden oluşur ve bu aktiviteler çocuk gelişim uzmanları tarafından sürekli geliştirilip yenilenmektedir.

Ebeveynlerin Rolü: Etkileşim ve Eğlence

Çocuğunuzun ilk yıllarında en iyi şekilde öğrenmesini sağlamak için onun hayal ve oyun dünyasına girmeniz gerekir. Beraber geçirilen zaman, çocuğunuzla aranızdaki güven duygusunun artmasına, onun öğrenirken kendini güvende hissetmesini sağlar ve sağlıklı gelişimine katkıda bulunur. Gymboree sınıflarında çocuğunuza oyun partneri olduğunuzda, aktivitelere katılımını teşvik edici bir rol alırsınız.

Öğretim Programı Olarak Oyun

Çocuklar, ödül ya da övgü için değil, hoşlandıkları için oyun oynarlar. Oyun, çocukların fiziksel, sosyal ve bilişsel gelişimleri için en üstün öğrenim metodudur. Zeka fonksiyonlarının doğal biçimde birbiriyle etkileşim içine girmesini sağlar. Günümüzde beyin üzerinde yapılan araştırmalar göstermiştir ki bu tip etkileşimler çocuğun gelişimi için çok önemlidir. Oyun çocuklar için aynı zamanda dünya hakkındaki temel bilgileri ileride onların dil, matematik, fen ve sosyal bilgiler gibi alanlarda kullanmaları için bulunmaz bir fırsat verir.

Erken yaşlarda verilen oyun deneyimi, ilerde lazım olan akademik yeteneklerin temelini oluşturmaktadır ve çocuklarda öğrenmeye karşı sevgi yaratarak temel eğitime karşı bir istek uyandıracak önemli bir araçtır. Gymboree, çocukların gelişim sürecine uygun sınıfları 6 ayrı seviye altında sunmaktadır. Her seviyede gelişim özelliklerine paralel olarak farklı beceriler kazandırmaya yönelik aktiviteler yapılır.

Gymboree Adana Farkı

Hem fiziksel, hem bilişsel, hem sosyal hem de duygusal gelişimi destekleyici aktiviteler içeren Play, Music, Art gibi sınıfların yanısıra, dünya kültürlerinin incelendiği Global Kids, ikinci dil edinimi ve kulak aşinalığı yaratacak English, okul öncesi hazırlık programı School Skills ve yaz dönemi kampı Summer Camp gibi çok özel programlar ile artık deneyimlenebilir.

Doğumgünü Partileri

Bir ders gibi hazırlanan temalı doğum günü partilerinin en önemli özelliği, aslında birer Gymboree programı olması. Parti organizasyonlarında, tema seçeneklerinin yanı sıra, çocukların doyasıya eğlendikleri ve öğretmenler eşliğinde çeşitli aktivite ve ekipmanlar yoluyla öğrendikleri bir ortam da sunuluyor. İster merkezde ister evde ya da dilenilen mekana, tüm bu seçenekler taşınabiliyor.

Gymboree Play&Music ile tanışmanın en güzel yolu, deneme dersine katılmak. Katılmak istenilen dersin ay aralığına uygun dersleri incelemek için merkeze uğrayarak ya da gymboreeclasses.com.tr adresinden size en yakın şubenin sayfasına giderek randevu almak yeterli.

Yorumlar

Üye olup, Haftalık Programımızı uyguladığınızda,
14 gün içinde çocuğunuzdaki değişimi fark etmezseniz ücretinizi iade ediyoruz.
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X