Gymboree Kayseri - Çocuklar için Mekanlar | Çocuklu Dünya
 

Gymboree Kayseri

Gymboree Kayseri
Gymboree Kayseri
Gymboree Kayseri
Gymboree Kayseri
Gymboree Kayseri
Gymboree Kayseri
Gymboree Kayseri
Gymboree Kayseri

0-5 Yaş Arası Çocuk Gelişim Programlarında Dünya Lideri Gymboree Play & Learn Kayseri’de

0 yıldır 50’yi aşkın ülkede aktif olan Gymboree Play&Music farkını, Zero to Three® Vakfı’nın ay aralıkları ve yaşlara uygun olarak tasarladığı Play, Music, Art gibi sınıfların yanısıra, dünya kültürlerinin incelendiği Global Kids, ikinci dil edinimi ve kulak aşinalığı yaratacak English, okul öncesi hazırlık programı School Skills ve yaz dönemi kampı Summer Camp gibi çok özel programlar ile artık deneyimlenebilir.

Seçilen dersler ne olursa olsun, Gymboree ailesine katılan üyeleri çeşitli avantajlar bekliyor. Serbest oyun, doğum günü organizasyonlarında indirimler, çocuk gelişimi konusunda uzman desteği, seminerler, çeşitli markalardan dönemsel indirimler, ebeveynsiz programlara geçişte öncelik hakkı gibi birçok avantaj yer alıyor.

Bir ders gibi hazırlanan temalı doğum günü partilerinin en önemli özelliği, aslında birer Gymboree programı olması. Parti organizasyonlarında, tema seçeneklerinin yanı sıra, çocukların doyasıya eğlendikleri ve öğretmenler eşliğinde çeşitli aktivite ve ekipmanlar yoluyla öğrendikleri bir ortam da sunuluyor. İster merkezde ister evde ya da dilenilen mekana, tüm bu seçenekler taşınabiliyor.

Gymboree Play&Music Kayseri ile tanışmanın en güzel yolu, deneme dersine katılmak. Katılmak istenilen dersin ay aralığına uygun dersleri incelemek için merkeze uğrayıp randevu almak yeterli.

Yorumlar

Üye olup, Haftalık Programımızı uyguladığınızda,
14 gün içinde çocuğunuzdaki değişimi fark etmezseniz ücretinizi iade ediyoruz.
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X