Larus Kids Club - Çocuklar için Mekanlar | Çocuklu Dünya
 

Larus Kids Club

Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club
Larus Kids Club

Larus Kids Club nedir?

1-12 yaş arası çocukların gelişim süreçlerine göre uygun fiziksel, bilişsel, duyusal aktivitelerin, alanında uzman eğitmenler ile doğru programlar ve yaklaşımlarla uygulandığı çocuk spor merkezidir.

Çocukların, denge koordinasyon, kuvvet, esneklik, çeviklik ve sosyal beceri gelişimlerini takip eden, süreci hızlandıran eğlenceli programlarla destekleyen bir kurumdur.

Larus Kids Club’da Neler Yapıyoruz?

1-12 yaş çocukların motor beceri gelişiminin yanında fiziksel zihinsel ve sosyal gelişimlerini desteklemek hareket becerileri kazandırmak asıl hedefimizdir.

1-12 yaş çocuklar için temel jimnastik, temel beceri koordinasyon, oyun grubu programlarımız , zumba ve yoga dersleri uygulamaktayız.

1-3 yaş arası çocuklarımız ebeveynli ,3 yaş ve sonrası çocuklarımız ebeveynsiz olarak programlarımıza dahil olmaktadır.

Çocuk Aktivitelerimizi Nasıl Yapıyoruz?

Gym derslerimiz haftalık olarak hedef gelişim faktörleri göz önünde bulundurularak hazırlanan ders kurgusu ile yapılmaktadır. Gym alanımız haftanın konusuna göre düzenlendiğinden çocuklarımız her hafta farklı konsept içinde aktivitelerini aynı merak ve heyecanla uygulamaktadır.

Oyun gruplarımız haftalık hazırlanan workshop ve faaliyet başlıklarıyla, belirli gelişim süreci gözeterek düzenlenen programlar uygulamaktadır.

Doğum günü ve diğer organizasyonlar

Larus Kids Club olarak çocuğunuza kendini özel hissedeceği eğlenceli oyunlarla unutulmaz bir doğum günü yaşatıyoruz.

ETİKETLER

Yorumlar

Üye olup, Haftalık Programımızı uyguladığınızda,
14 gün içinde çocuğunuzdaki değişimi fark etmezseniz ücretinizi iade ediyoruz.
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X