Le Petit 100 - Çocuklar için Mekanlar | Çocuklu Dünya
 

Le Petit 100

Le Petit 100
Le Petit 100
Le Petit 100
Le Petit 100
Le Petit 100
Le Petit 100

Le Petit 100 , 2018 yılı Mayıs ayında kapılarını İstanbul Arnavutköy’de açtı. Le Petit 100 tam anlamıyla bir ‘Kids Concept’ store. İçerisinde kıyafetler,oyuncaklar, dekoratif aksesuarlar, çocuklar ve bebekler ile ilgili ihtiyaçlarınızı bulacağınız bir mağaza, çocuklar için atölye ve etkinlikler düzenlenen bir oyun alanı ve misafirlerimizin huzurlu ve keyifli vakit geçireceğini umduğumuz bağımsız bir kafemiz ve kocaman bir bahçemiz var. Bahçemizde çocuklar çilek yetiştirip, salkımından toplayacakları domatesler ile pizza atölyesine katılabiliyor ve hatta yumurta toplayacakları tavukları bile var.

Le Petit 100’ün mağaza kısmında şu an Türkiye’ye ulaşmamış ve birçok anne tarafından çok tercih edilip yurtdışından alınan çocuk moda markaları bulunuyor. Tiny Cottons, Bobo Chooses, Mini Rodini, Little Creative Factory, Play Up ve Oeuf NYC gibi. Bunun dışında 10 modelden oluşan tamamen yumuşak renklerde, sadece keten ve pamuk kumaşlar kullanarak oluşturduğumuz bir LE PETIT 100 kapsül koleksiyonumuz var.

Atölyelerimiz bir klinik psikolog, bir okul öncesi eğitmeni ve bir pedagog eşliğinde gerçekleşiyor. Büyüyen kadromuz ile Temmuz ayında’da Nef Reserve Yalıkavak projesinde Bodrum’da ikinci şubemizi açıyoruz.

ETİKETLER

Yorumlar

Üye olup, Haftalık Programımızı uyguladığınızda,
14 gün içinde çocuğunuzdaki değişimi fark etmezseniz ücretinizi iade ediyoruz.
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X