Music Together - Onbirart

Her çocuk, temel müzik becerisine yatkın olarak doğar. Bunu kalıcı kılmak ve geliştirmek bizim elimizdedir. Erken dönem müzik eğitiminde anne-babanın rolü büyüktür. Çocuk anne-babasını model alarak öğrenir. Aile ortamını destekleyen karma yaş uygulaması ile Music Together programı, çocuklara üzerlerinde baskı hissetmeyecekleri rahat ve eğlenceli bir ortam sunar.  Music Together 1987 ABD′de başlamıştır. Türkiye′de Ankara ve İstanbul′da eğitim verilmektedir. Bu kurumun amacı 0-5 yaşındaki bebek ve çocuklara küçük yaştan müziği sevdirmek ve onların müzikle büyümesini sağlamaktır. Sadece çocuklarınız değil sizin de bu eğitimlere katılmanızı ve birlikte zengin bir eğitim ortamı geçirmenizi sağlar. 0-5 yaşındaki bebek ve çocuklar bir ses veya bilgiyi öğrenmeye daha açık oldukları için bu yaş grubundaki çocuklara eğitim verilmektedir.

Yorumlar

Beril_35

28 Eylül 2017

1 yaşındaki çocuğumu götürdüm. Öncesinde 6 aydan 5 yaşa kadar diyen bir yaş aralığında nasıl olacak diye endişelendim ama endişelerim çok yersizmiş. 10 hafta boyunca cumartesi sabahları gittik. Çocuklar hiçbir şekilde katılıma zorlanmıyor, isterlerse müziğe, her şarkıda verilen farklı küçük enstrümanlarla eşlik ediyorlar, isterlerse dans ediyorlar, katılmak istemiyorlarsa da serbestçe etrafta geziniyorlar. Zaten genelde cd′den müzik çalınmıyor; tüm şarkıları anne,babalar tek bir ağızdan söylüyor. Ama söylenen tüm şarkılar bir cd′de veriliyor, evde arabada çocuklar bu şarkıları dinledikçe bir de bakmışsınız ritim tutmaya başlamışlar. Çocuklar, gerçekten çok keyif alıyorlar. Biz tek bir dönem 10 hafta katıldık ama birçok aile ikinci veya üçüncü kez katılıyordu.

Üye olup, Haftalık Programımızı uyguladığınızda,
14 gün içinde çocuğunuzdaki değişimi fark etmezseniz ücretinizi iade ediyoruz.

Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X