İlkyardım Eğitmeni ve İş Güvenliği Uzmanı Deniz KARADENİZ | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

İlkyardım Eğitmeni ve İş Güvenliği Uzmanı Deniz KARADENİZ


Deniz Karadeniz Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nde Yöneticiler için Pazarlama, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde Profesyonel İşletme Yönetimi eğitimleri aldı. ÇDD Yaratıcı Drama Liderlik, Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Academy of Creative Training İngiltere’de Oyunculuk Programlarını tamamladı.

Kurumsal iş yaşamı boyunca ilaç sektörünün öncü firmalarında satış̧ ve pazarlama departmanlarında yönetici olarak çalıştı.

Sağlık Bakanlığı onaylı İlkyardım Eğitmeni ve İş Güvenliği Uzmanı olan Deniz Karadeniz, ilkyardım eğitimlerinin yanı sıra yetişkinlere ve çocuklara özel yetkinlik gelişimi eğitimleri de vermektedir.

Eğitimde En İyiler tarafından ödüle layık görülen ”Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım” projesi ile annelere ve babalara çocukları acil bir durumla karşı karşıya kaldığında yapılması gereken doğru ilkyardım uygulamalarını aktarmaktadır. Eğitimlerinin yanı sıra dergi, internet, televizyon ve radyo gibi yazılı ve görsel mecralarda ilkyardım bilgilerini paylaşmaktadır.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X