Dilem Işık BAYRAK | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Dilem Işık BAYRAK


Dilem Işık Bayrak, İstanbul Bilgi Üniversitesi′nde eğitim hayatına başlamış ve lisans derecesini Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi, Psikoloji Bölümü′nden almıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 2023 yılında aynı üniversitede Örgütsel ve Endüstriyel Psikoloji Yüksek Lisans Programı′na başlamıştır.

Eylül 2022′de Balıklı Rum Hastanesi′nde stajyer psikolog olarak görev yapmış ve Eylül-Kasım 2022 tarihleri arasında NovaMed Pharmaceuticals′da İnsan Kaynakları stajyeri olarak çalışmıştır. Ayrıca, Ağustos-Eylül 2023 tarihleri arasında Çocuklu Dünya′da çalışmıştır.

Üniversite döneminde sosyal sorumluluk projelerine aktif katılım göstermiş ve 2022-2023 yıllarında BİLGİ Lösemili Çocuklara Yardım Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır.

Dilem Işık Bayrak çeşitli sertifikalara sahiptir. Mart 2022 tarihlerinde University of Colorado Boulder′dan #talkmentalillness, Yale University′den Addiction Treatment: Clinical Skills for Healthcare Providers ve Managing Emotions in Times of Uncertainty & Stress, The University of Chicago′dan Understanding the Brain: The Neurobiology of Everyday Life, University of Toronto′dan Introduction to Psychology sertifikalarını almıştır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi′nde Örgütsel ve Endüstriyel psikoloji alanında yüksek lisans eğitimini sürdüren deneyimli bir mezun öğrenci ve iş deneyimine sahip bir psikologdur. Ayrıca, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir öğrenci topluluğunun yönetim kurulu üyeliğini yapmaktadır.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X