Diyetisyen Müge BOZOK | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Diyetisyen Müge BOZOK


2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

Eğitimi süresince çeşitli gönüllü çalışmalarda bulunmuştur. Nestle sponsorluğunda, Tegv’in ‘’Beslenebilirim Projesi’’ inde yer alarak, çocuklara yönelik beslenme eğitimleri vererek, mutfak atölyeleri yapmıştır. Türkiye’nin ilk Tıp Merkezi İntermed’de kariyerine başladıktan sonra, bu merkezde çeşitli branşlarda doktorlar ile hastalıklarda beslenme tedavisi, sağlıklı beslenme, obezite tedavisi, adölesan çağı beslenme eğitimleri, hamile ve emzirme döneminde beslenme gibi birçok alanda çalışmıştır. 2011 - 2017 yılları arasında Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun kurucusu olduğu Yaşasın Hayat! Kliniğinde mesleğine devam etmiştir.

2017 yılında ise mesleki bilgi ve tecrübesiyle danışanlarına ve ögrencilerine daha kapsamlı hizmet verebilmek için “Revita” isimli kendi beslenme danışmanlık ve pilates - yoga stüdyosu yaşam merkezini kurmuştur.

Evli ve iki çocuk annesidir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X