Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ


Dr. Süleyman Eserdağ 1986 yılında İzmir Fen Lisesi’nden, 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olarak Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ asistanlığına başladı. 1997’de ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu. Atandığı Kazan Devlet Hastanesi’nde "Başhekim ve Sağlık Grup Başkanlığı" görevlerinde bulundu. 2002 yılında yeniden atandığı Zekai Tahir Burak Hastanesi′nde yüksek riskli gebelikler ve tüp bebek kliniklerinde çalıştı.

2006 yılında Hipnoterapi sertifikası (Yeditepe Üniversitesi) sahibi oldu. Dr. Eserdağ 2008 yılında çalışmış olduğu hastaneden ayrılarak kendi kliniklerinde tam zamanlı olarak çalışmaya başladı.

2014 yılında Avrupa Cinsel Tıp Derneği (ESSM) ve Avrupa Seksoloji Federasyonu (EFS) tarafından düzenlenen ′board′ sınavını geçerek ′fellow′ (Akademi üyesi) seviyesinde "cinsel terapist" unvanına sahip ülkemizin ilk jinekologlardan oldu.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X