Biyolog / Eğitmen Fahrunnisa Yeşim AVCI | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Biyolog / Eğitmen Fahrunnisa Yeşim AVCI


İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun olduktan sonra; iş hayatına 1990 yılında SSK Samatya Hastanesinde Acil Laboratuvarda çalışarak başladı. 10 yıla yakın bir süre bu hastanede çalıştıktan sonra kurumlararası geçişle MEB’a geçti.

MEB da lise Biyoloji öğretmeni olarak çeşitli liseler çalıştı. Bu süreçte MEB’de Hizmetiçi Eğitimlerinde İlkyardım Eğitmeni olarak görev yaptı. İBB’nin AB Projesi olan Ortaöğretim Öğrencilerine İlkyardım Eğitimi Projesinde İBB doktor ekibi ile birlikte görev aldı.

Öğretmenlik yaptığı süreçte bir taraftan da eşine ait cep telefonu ithalatı, dağıtım, teknik servis ve Turkcell Abone Merkezi işlemleri ile ilgili şirkette yönetici yardımcılığı yaptı. Özellikle Turkcell eğitimleri, bayi eğitim, organizasyonlarında ve yurt dışı bağlantılarında aktif görev aldı.

Üniversite de okurken aldığı Pedagojik Formasyon sahibidir.

2007-2008 yıllarında Yaşam Koçluğu Eğitimi alarak koçlukla ilgili eğitimler vermeye başladı.

2009 yılında İlkyardım Eğitmeni Belgesi alarak İlkyardım Eğitmenliği de yapmaya başladı.

2010 yılında emekli oldu.

Emekli olduktan sonra şirketlere vermeye başladığı ilkyardım eğitimleri ve koçluk eğitimleri ile aktif çalışma hayatıma devam etti.

2012 yılında Nefes Koçluğu eğitimi alarak bu konuda da eğitimler vermeye başladı.

2014 yılında C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oldu. İSG eğitimleri de vermeye başladı.

2014 yılında Yangın Eğitmenliği belgesi alarak Yangın ve Acil Durum Eğitimlerini eğitim portföyüne ekledi.

2015 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi, OHSAS 18001:2007 İş Güvenliği ve İşçi SağlığıYönetim Sistemi İç Denetçi eğitimi alarak İç Denetçi belgesi aldı.

Halen ağırlıklı olarak İlkyardım eğitimleri, daha pasif olarak da İSG, Yangın, Hijyen ve Nefes eğitimleri ile şirket eğitimlerine aktif olarak devam etmektedir.Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X