Kıdemli Aikido Eğitmeni Hasan Mert BOZDOĞAN | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Kıdemli Aikido Eğitmeni Hasan Mert BOZDOĞAN


Sensei Hasan Mert Bozdoğan
Kıdemli Aikido & Savaş Sanatları Eğitmeni
Aikido Bozdoğan Grubu Koordinatörü

Hasan Mert Bozdoğan , 1984 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümünden 2006 yılında, bölüm ikincisi olarak mezun oldu. Mezuniyet teziyle TMMOB Maden Mühendisleri Odası yılın başarılı bitirme tezi ödülünü almaya hak kazandı. Askerlik görevini Yedek Subay olarak tamamladı. Siyah Kuşak olduğu 2005 yılında başladığı aktif Aikido Eğitmenliğinin yanı sıra, bir süre mermer firmasında İthalat - İhracat müdürü olarak çalıştı ve tam zamanlı işini 2013 yılında bırakarak Aikido Bozdoğan Grubu’na tam zamanlı olarak odaklandı. Halen 3 Ana Merkezinin (Dojosunun) yanı sıra Özel Okullar, Eğitim Kurumları ve Şirketler bünyelerinde Aikido ve Savaş Sanatları eğitim ve seminerleri vermektedir.

Son 17 yıldır çalışmakta olduğu Aikido ve Aikijutsu Savaş Sanatları Sistemlerinde 4. Dan Siyah Kuşak ve 3. Kademe Antrenör seviyelerinde olup Kıdemli Eğitmen unvanına sahiptir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X