Uzman Psikolojik Danışman İvet ALBUKREK | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Uzman Psikolojik Danışman İvet ALBUKREK


İvet Albukrek, çocukların ve ergenlerin zihinsel, sosyal ve duygusal özelliklerini tanıma ve anlama, ailelerini bilgilendirme, ADD/ADHD′li (Dikkat ve Konsantrasyon Eksikliği) , Özel Öğrenme Güçlüğü yaşayan çocuklara, ailelerine ve öğretmenlerine destek vermekte, sorunları ile baş etmede bireysel ve grup çalışmaları düzenlemektedir.

İvet Albukrek, 1996’da İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü′nden mezun oldu. 2001’de İstanbul Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programı′nı "Anne Baba ve Çocuk Tarafından Algılanan Babanın Çocuğa Karşı Tutumu ile Çocuğun Benlik Kavramı Arasındaki İlişki" konusundaki tezi hazırlayarak tamamladı.

1996-1999 yılları arasında Özel Doğuş Okulları′nda, 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılında FMV Ayazağa Özel Işık Ana Okulu’nda rehberlik öğretmeni olarak görev yaptı. Yeni Çilek Çocuk Evi′nde anne ve babalara yönelik bir dizi seminer verdi.

2004 yılından bu yana "Çocuğum ve Ben" dergisinde çeşitli yazıları yayımlanmakta olan İvet Albukrek, halen ekipnormarazon′da hizmet vermenin yanısıra çeşitli kongrelere, eğitimlere ve sertifika programlarına katılmaktadır.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X