Klinik Psikolog Merve CINBAROĞLU | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Klinik Psikolog Merve CINBAROĞLU


Klinik Psikolog Merve Cınbaroğlu 2015 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş, hemen ardından Pedagojik formasyon eğitimini almıştır. 2018 yılında ise İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanı almıştır.

Lisans eğitimi boyunca çeşitli anaokulları ve hastanede staj yaparak deneyimler edinmiştir. Mezun olduktan sonra ise çeşitli okulların Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Biriminde çalışmıştır. Merve Cınbaroğlu birçok eğitim ve seminerlere katılmıştır. Aldığı eğitimlerden bazıları; Temel Mindfulness Eğitimi, Çocuk BDT Eğitimi, Denver II Gelişimsel Tarama Testi, Çocuk Değerlendirme Testleri, Moxo Dikkat Testi eğitimleridir.

Merve Cınbaroğlu çocuklara bireysel psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte, ebeveynlere yönelik anne baba atölyeleri düzenlemekte, ebeveynlere çocuklarıyla ilgili ebeveyn danışmanlığı yapmakta, çocuklar için Mindfulness Uygulamaları gerçekleştirmektedir. Reyhana Seedat’tan almış olduğu Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimini ve süpervizyonunu tamamlayarak oyun terapisi uygulamaktadır. Aynı zamanda Okyanus Kolejleri İlkokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi Ana Bölüm Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X