Uzman Klinik Psikolog Nancy Koen Levi | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Uzman Klinik Psikolog Nancy LEVİ


2008 yılında Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesi ile mezun olduktan sonra, 2011 senesinde Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından uzmanlık derecesini almıştır. Yüksek lisans eğitimi süresince klinik çalışmalarına üniversitenin bünyesinde Dr. Emel Stroup süpervizörlüğünde devam etmiştir.

2003-2008 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi′nde, AMATEM Kliniği′nde, Balıklı Rum Hastanesi′nde, Robert Koleji Rehberlik servisinde gözlemci psikolog olarak görev almıştır. 2008-2009 yılları arasında İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi′nde ergen ve yetişkinlerle çalışmıştır. 2009 yılında Marmara Bölgesi Sel Felaketinde, THY uçak kazasında gönüllü psikolog olarak görev almıştır. 2012-2014 yılları arasında BÜREM′de (Boğaziçi Üniversitesi, Rehberlik, Eğitim ve Araştırma Merkezi) gönüllü ve yarı zamanlı psikolog olarak öğrencilerle bireysel psikoterapi seanslarına devam etmiştir.

2010 yılından beri Süperçocuk Evi′nde Sorumlu Müdür ve Psikolog olarak çalışmaktadır. 2012 yılından beri Nadis Eğitim ve Danışmanlık Merkezi′nde, 2014 yılından beri ise Yol Psikoloji Birey ve Aile Danışmanlık Merkezi’nde çocuk, ergen ve genç yetişkinlerle Klinik Psikolog olarak çalışmaktadır.

Çocuk, ergen ve yetişkinlerle olan çalışmalarında Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR, Çözüm Odaklı Terapi, stratejik Aile terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Sema Terapi ve Theraplay kullanmaktadır.

Nancy Levi, evli ve 1 çocuk annesidir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X