Uzman Psikolog ve Oyun Terapisti Norma Nasi Şebi | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Uzman Psikolog-Oyun Terapisti Norma NASİ ŞEBİ


Norma Nasi Şebi, bebeklik, okulöncesi ve ilkokul çağı çocuklarını tanıma ve özelliklerine uygun yönlendirme, ailelerini bilgilendirme, çocuklarda saptanan sorunları bireysel ve grup uygulamaları ile giderme çalışmaları düzenlemekte, anne babalara yönelik konuşmalar yapmaktadır.

2008’den bu yana ekipnormarazon Çocuk, Genç, Aile Danışmanlık Merkezinde görev yapmakta, ev hizmetleri üstlenmekte, çocuklarda disiplin sorunları, arkadaşlık sorunları, akademik sorunlar, dikkat dağınıklığı, hiperaktivite, öfke ve dürtü kontrolsüzlüğü, endişe ve korku, özgüven yetersizliği ile çalışmakta, kurallara uyum sağlama ve temel alışkanlıkları kazandırma, sorumluluk alma, sosyalleşme, öfke boşaltma ve dürtü kontrolü konularında çocuklara ve ailelerine danışmanlık vermektedir.

2009 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Norma Nasi Şebi, 2012’de aynı üniversitenin Psikoloji Bölümü’nde Yüksek Lisansını “0-6 yaş dönemindeki çocukların eğitim ve danışmanlık merkezine gelme nedenlerinin çeşitli değişkenler açısından incelenmesi” konulu projesi ile tamamladı. 2010’dan beri değişik eğitim ve seminerlere katılan Norma Nasi Şebi halen eğitim danışmanı olarak hizmet vermektedir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X