Uzman Psikolog Deniz BAYEL | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Uzman Psikolog Deniz BAYEL


Uzman Psikolog Deniz BAYEL 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Çalışma hayatına, Turkcell’de Kurumsal İletişim Bölümü’nde başladı. 2006-2015 yılları arasında görev aldığı Doğuş Holding’de, Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı sorumluluğunu üstlendi. 2015-2017 yılları arasında, Özyeğin Üniversitesi’nde Uygulamalı Gelişim Psikolojisi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Aynı dönemde Profesyonel Flow Koçluğu ve Ebeveyn Koçluğu sertifika programlarını bitirdi. Circle of Security International’ın güvenli bağlanma odaklı “Güvenli Çember” programına katılarak ebeveyn eğitmeni oldu.

Aldığı eğitimleri takiben, Sıfırdan Onsekize’yi kurdu. Bu oluşum dahilinde, ebeveynlere bireysel danışmanlık, gelişim takibi ve değerlendirmesi hizmetleri sunmaktadır. Buna ek olarak, ebeveynler ve eğitimciler için yüz yüze ve online seminerler gerçekleştirmektedir. Farklı mecralarda çocuk ve ergen gelişimi üzerine yazılar yazmakta, dijital mecralar için özel video içerikleri hazırlamaktadır. Evlidir ve 12 yaşında bir erkek çocuk annesidir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X