Uzmanlar

Psikolog Dilara IŞIK


Dilara Işık, Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümünde okuduğu dönemler boyunca akademik başarısı sebebiyle İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekan Onur Listesi’ne girmenin yanında, son sınıfta üstün akademik başarısı sebebiyle Vehbi Koç Onur Ödülü kazandı. Dilara Işık 2019 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümünü onur derecesiyle bitirmiştir.

Koç Üniversitesinde aldığı Psikoloji eğitimi süresince Koç Üniversitesi Psikoloji Profesörlerinin yönettiği Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarında ve Dil ve Bilişim Laboratuvarında asistanlık yaparak çeşitli çalışmalara katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda Koç Üniversitesi Bir Dilek Tut Gönüllü Kulübünde ve Psikoloji Kulübünde görevler almıştır. Dilara Işık lisans eğitimi boyunca çeşitli psikoloji seminerlerine katılmanın yanında, Kadına Yönelik Aile İçi Şiddet ve Oyun Terapisi gibi atölyelere katılım göstermiştir.

2017 senesinde, Özel Hümanite Psikiyatri ve Tıp Merkezi’nde kısa dönem stajyerlik yapmıştır, aynı dönem içerisinde Özel Fransız Lape Hastanesi’nde bazı hasta vizitelerine katılıp gözlem yapma şansı elde etmiştir. 2018 senesinden beri Ekip Norma Razon’da stajyerliğe devam etmektedir, kendisi aynı zamanda The British Psychological Society-Division of Clinical Psychology üyesidir. Dilara Işık şu an Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Çocuk-Ergen Alt Dal Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X