Psikolog Fatma Hazal Sarı | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Uzman Klinik Psikolog Fatma Hazal SARI


Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Fatma Hazal Sarı psikoloji eğitiminin yanında çift ana dal programı ile sosyoloji bölümünü de bitirmiştir.

Eğitiminin 3. yılında stajyer olarak katıldığı Ekip Norma Razon’da hala stajyer olarak devam etmektedir. 2017 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde kısa dönem stajını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince ve sonrasında psikoloji ile ilgili seminerleri takip etmiş, son senesinde “Okul ve Öğrenme Sorunlarını Tanıyabilme ve Müdahale Geliştirebilme” eğitimine katılmıştır. Lisans eğitimi boyunca derslerini klinik psikoloji hedefine uygun olarak alan Hazal Sarı, Bilişsel Gelişim, Gelişimsel Psikopatoloji, Aile terapisi ve Türk Aile yapısı, Klinik Psikoloji konulu derslerini başarı ile tamamlayarak Çocuk Psikolojisi alanındaki bilgisini arttırmıştır. Lisans öğrenimini 2018 yılında tamamlamış ve yüksek lisans eğitimine hazırlanmaktadır.


Yazarın Yazıları

Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X