Psikolog Feyza MERT | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Psikolog Feyza MERT


İstanbul S. Zaim Üniversitesi’nden 2017 yılında psikoloji lisansımı tamamlayarak mezun oldu. Okul dönemi boyunca çeşitli yerlerde staj yapma imkanı oldu. Rehabilitasyon merkezinde özel gereksinimli çocuklar, sevgi evlerindeki çocuklarla atölyeler, danışmanlık merkezi, rehberlik ve araştırma merkezi staj yaptığı yerler arasında.


Lisans döneminde staj yaptığı yerler çocuk alanında tecrübelerini katlarken aldığı eğitimler bireysel ve yetişkin alanında bilgilerimi geliştirmiştir. Aktif olarak çalışma alanı çocuk, ebeveyn ve genç yetişkinlerdir.


Bu barede bireysel ve çocuk alanında eğitimleri mevcuttur. Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Hipnoterapi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Aile ve Evlilik Terapisi, WİSC-4 Zeka Testi, Çocuk Değerlendirme Testleri, Objektif Testler , Klinik Testler ve birçok workshop′a katılımlarıyla eğitimleri vardır.


İş deneyimleri danışmanlık merkezi, hastaneler, psikoteknik merkezi, eğitim kurumları yerler olmuştur. Hali hazırda seanslarına online olarak ve Bakü′de Hematoloji Hastanesi’nde devam etmektedir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X