Psikolog Gizem GÖZEN | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Psikolog Gizem GÖZEN


Gizem Gözen , Özyeğin Üniversitesi Psikoloji Bölümünü onur derecesiyle bitirmiştir. Aynı zamanda kendisi Psi Chi, The International Honor Society in Psychology organizasyonunun Türkiye’deki ilk temsilcilerindendir.

Özyeğin Üniversitesinde aldığı eğitim süresi boyunca Child Development and Learning Studies Laboratuvarında araştırma asistanlığı yapmıştır ve halen devam etmektedir. Aynı zamanda, ikinci yılından itibaren akran danışmanlığı yaparak yeni girişli üniversite öğrencilerinin uyum sürecinde yardımcı olmuştur. Eğitiminin 3. yılında Bodrum Devlet Hastanesi’nde klinik stajını tamamlamış ve son senesinde de Ekip Norma Razon’da stajyerlik yapmıştır.

Çift ve Aile Terapileri Derneği’nde (ÇATED) Basın ve Halka İlişkiler Komitesi üyesidir ve Bambu Gönüllü Eğitim Platformu’nda çocuklarla çalışarak haftalık psikolojik ve akademik destek sağlamaktadır. AÇEV ve Down Sendromu Derneği gibi platformlarda aktif rol almıştır.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X