Klinik Psikolog Şebnem KUŞÇU ORHAN | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Klinik Psikolog Şebnem KUŞÇU ORHAN


1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nin Psikoloji Bölümü’nü bitirdi. 1995-1999 yılları arasında aynı üniversitede Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 1992-2012 yılları arasında çocuk ve aileleri ile ilk olarak ev ortamında eğitim danışmanlığıyla başladığı mesleki yaşamına, klinik alanda analitik yönelimli terapi çalışmalarıyla devam etmiştir. 2012 yılından beri ise kendi yöneticisi olduğu Çizgi Eğitim & Danışmanlık Merkezi’nde çocuk, ergen ve yetişkinlerle bireysel ve grup çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda, Bilgi Üniversitesi Çocuk ve Ergen Yüksek Lisans Programı’nda süpervizör olarak görev almaktadır.

Psikodrama, aile terapisi, dışa vurumcu sanat terapisi eğitimlerinin yanında Tavistock Bebek Gözlemi ve Work Discussion grup çalışmalarını tamamlamıştır. EFPP (European Federation of Child and Adolescent Psychoanalytic Psychotherapy Association)’ye bağlı Çocuk ve Ergen Psikanalitik Psikoterapi Derneği ve İstanbul Psikanaliz Derneği üyesidir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X