Şeli DE ESKİNAZİS | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Şeli DE ESKİNAZİS


Şeli De Eskinazis 1.5 - 6 yaş arası çocuklar için eğitici oyun grupları organize etmektedir. Bu gruplarda müzik, yemek yapma, ince ve kaba motor gelişimine yönelik aktiviteler, bilim ve deney, duyusal ve sanat olmak üzere farklı faaliyetler içermektedir. Çocuklar eğitici ve kaliteli zaman geçirirken aynı zamanda sosyalleşmekte, paylaşmayı öğrenmekte ve grup içinde hareket etmeyi deneylemektedirler.

Bunlara ek olarak çocuk ve bebek markalarının tanıtımları için markalara özel etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklerde amaç, ulaşılması istenen annelerin çocukları ile kaliteli ve keyifli vakit geçirirken yapılan etkinlikler ile tanıtılan markanın ürünlerine olan algısını kuvvetlendirmektir.


Şeli De Eskinazis Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği’nden mezun olmuştur. İş hayatına Türk Henkel’de başladıktan sonra L’Oreal’a geçmiştir. Yemek üzerine Favoreat sitesini kurmuştur. 2015 yılında beri Shelly with kids ile oyun grupları, çocuk atölyeleri ve markalara özel etkinlikler hazırlamaktadır.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X