Uyku Danışmanı Seride SAMURKAŞ | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Uyku Danışmanı Seride SAMURKAŞ


Uyku Meleği Seride Samurkaş, geç gelen ve zor geçen bir hamilelik döneminden sonra, oğlunun geceleri yaşadığı ağlama krizlerine çare ararken uyku danışmanlığını keşfetmiş bir annedir. Çocuk uyku düzeni bozuklukları konusunda Amerika’da The Sleep Lady ® olarak tanınan Kim West’den eğitim almış ve bu konuda geçtiği sınavlar ve tamamladığı staj vakalarından sonra sertifika almaya hak kazanmıştır.

Dünya üzerindeki en zengin içeriğe sahip olan Gentle Sleep Coach programıyla 0 – 6 yaş çocuklarında uyku düzeni bozukluklarının bir kader olmadığını ve bu konudaki iç karartıcı tablonun, tamamen geleneksel şekilde, nesillerdir gelen yanlış bilgilerin bir sonucu olduğunu bütün Türk annelerine aktarmaktır. Ayrıca ihtiyaç duyan ailelere uyku danışmanlığı ve koçluğu hizmetleri de vermektedir.

2013 yılından itibaren de Gentle Sleep Coach Uyku Danışmanlığı Eğitimi’ni Kim West ile işbirliği içerisinde Uyku Koçu adaylarına vermekte ve Gentle Sleep Coach lisanslaması yapmaktadır.Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X