Pedagog Zeynep Oylum TOKOL | Çocuklu Dünya
 

Uzmanlar

Pedagog Zeynep Oylum TOKOL


Zeynep Oylum TOKOL gelişim geriliği, konuşma gecikmesi, konuşma bozuklukları alanında değerlendirme ve özel eğitim alanında görev yapmaktadır. Dikkat ve Konsantrasyon Eksikliği ve Özel Öğrenme Güçlüğü alanında da değerlendirme, eğitim ve ailelere destek alanında görev yapmaktadır.

23/10/1965 yılında Fenerbahçe′de doğdu. İlkokulun 1. 2. ve 3. sınıfını Nurettin Teksan İlköğretim Okulu′nda okudu. 4. ve 5. sınıfı Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda bitirdi. Ortaokul 6. ve 7. sınıfı Moran Koleji′nde okudu. Moran Koleji kapandığı için 8.sınıf ve liseyi Yıldız Koleji′nde bitirdi. Uzmanlığını Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Ana Bilim dalında yaptı. 1990 - 2014 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Ana Bilim dalında uzman pedagog olarak görev yaptı. 2014 yılında emekli oldu. 2014 yılından itibaren Academic Hospital′da görev yapmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde okuyan 21 yaşında bir kız çocuğu annesidir.


Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.
X